Ritten E-Ploeg

Ritten-kalender 2024   

Geen   : gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg en vlak.

D         : meer dan de gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg (lange rit) & vlak.

       : gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg & heuvelachtig.

DDD    : meer dan de gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg (lange rit) &

             heuvelachtig.

PLOEG: E

Deel 1

1.Zondag 3maart09:00u                      Rene Vandebroeck

Ontvangst in “De Wissel” voor groepsfoto en ontbijt aangeboden door Pieter en Marleen.   E= 30km – omstreken Haacht

2.Zondag 10 maart09:00uMartin Feyaerts                                                 

            E= 50 km,  DW- (vaart Leuven-Mechelen) – Muizen – DW

3.Zondag 17maart09:00uKristien Herbots

Bonheiden

4.Zondag 24 maart09:00uRene Vandebroeck

            Zaventem

5.Maandag 1 april08:30uErik Legrand

            Paasmaandag Opgelet nieuw vertrekuur: Oud -Heverlee

6.zondag 7 april08:30uHedwig Cooreman

     Hombeek

7.Zondag 14 april08:30u                              Martin Feyaerts

Blauwberg (Kapittel toer)

8.Zondag 21 april08 :30uJan Van Espen 

            Omstreken Kampenhout

9.Zondag 28 april08:00u    Omer Ruytinckx                       

             1st lange rit: Scherpenheuvel Opgelet vertrek 08:00u !

10.Zondag 5 mei08:30uPaul Pardon

            DD  Waanrode

11.Zaterdag 11 mei Het Bestuur

            Rit op verplaatsing Lierde( info volgt)

11.Zondag 12 mei08:30uErik Legrand

            DD  Zoete Waters    (gewone afstand  & heuvelachtig)

12.Maandag 20 mei08:30uHugo Van Goidsenhoven

          Pinkstermaandag   DD   Willebringen

13.Zondag 26 mei08:30u                        Hedwig Cooreman                                     

Mechelen – Heffen  (Zennegat))

14.Zondag 2 juni0830uBert Vercauter

Tielt-Winge ( gewone afstand & heuvelachtig)

 15.Zondag 9 juni 0800uSteven De smet

2de lange rit: De slappe Uier ( richting Nijlen )

Donderdag 13 juniHet bestuur

Fietsen op circuit van Zolder tussen 1730u en 2100u

16.Zondag 16 juni08:30uOmer Ruytinx

Averbode

17.Zondag 23 juni08:30uFreddy Peeters

   Diest _Schaffen

 18.Zondag 30 juni08:30u Rene Vandebroeck

Duffel

Zondag 7 juli08:30u

          Rock Werchter rit voor vrijwilligers onderling af te spreken

Deel 2

19.Zondag 14 juli 0830uErik Legrand

Sint_Joris Weert ( bevindt zich aan de rand van het Meerdaalwoud)

20.Zaterdag 20 juli Steven De Smet

    Kamprit Vorselaar/ Hoegaarden ( info volgt)

20.Zondag 21 juli08:30uFreddy Peeters

Richting Hoegaarden

 Donderdag 25 juli Het Bestuur

Fietsen op circuit van Zolder: Fietsen op het circuit kan gebeuren tussen 17:30 en 21.00 uur.

21.Zondag 28 juli08:30uPaul Pardon

Boutersem

22.Zondag 4 augustus08:30uRene Vandebroeck

DD   Berlaar -oevers van de Nete en Netekanaal

 23.Zondag 11 augustus 0830uJos Smeyers

omstreken Aarschot ( gewone afstand & heuvelachtig)

24.Zondag 18 augustus08:30uHugo Van Goidshoven

Vossem

25.Zondag 25 augustus08:00uRené Vandenbroeck

3de lange rit Engsbergen

26.Zondag 1 september08:30u                            Hedwig Cooreman

 Leest  – (stad mechelen)

27.Zondag 8 september08:30uSteven De Smet

            Vilvoorde

28.Zondag 15 september08:30uAntoin Vandenbroeck

            Begijnendijk toer

29.Zondag 22 september08:30uHet bestuur

Bevoorradingsrit

 30.Zondag 29 september 0830u Paul Pardon

Van Oosterwijck Route

 Zaterdag 5 oktober  

Herfstwandeling & BBQ

Zondag 6 oktober
Zondag 13 oktober
Zondag 20oktober
Zondag 27 oktober
( laatse rit)
0830u
Ritten onderling af te spreken !