Ritten C-Ploeg

itten-kalender 2020    PLOEG : C

Geen   : gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg en vlak.

D         : meer dan de gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg (lange rit) & vlak.

DD       : gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg & heuvelachtig.

DDD    : meer dan de gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg (lange rit) &

             heuvelachtig.

PLOEG: C

Deel 1

1. Zondag 1 maart 09:00u Theo Imbrechts

Ontvangst in “De Wissel” voor groepsfoto en ontbijt aangeboden door Pieter en Marleen.   C= 50 km – Wolfsdonk

2. Zondag 8 maart 09:00u Jos Smeijers

C = 60 km, Averbode

3. Zondag 15 maart 09:00u Theo Imbrechts

C = 65 km Brabantse Kempenroute (Mechelen)

4. Zondag 22 maart 09:00u Rudy Janssens

Veerle Laakdal

5. Zondag 29 maart 09:00 Danny Coppesmette

70 km Perk/Eppegem/Boortmeerbeek

6. Zondag 05 april 08:30u Paul Pardon

Opgelet nieuw vertrekuur: Waanrode

7. Maandag 13 april 08:30u Charles Lebruyn

Paasmaandag ! Heverlee

8. Zondag 19 april 08:30u Roger Mergaerts

De Motte

9. Zondag 26 april 08:30u Hans Empsen

Willebringen DD

10. Zondag 3 mei 08:30u Joeri Uytterhoeven

Scherpenheuvel

11. Zondag 10 mei 08:30u Steven De Smet

Nijlen

12. Zondag 17 mei 08:30u Hans Crabbé

Lier

13. Donderdag 21 mei 08:30u David Van rechem

Onze Lieve Heer Hemelvaart : Tielt DD

14. Zondag 24 mei 08:30u Luk Vollon

Oud Heverlee DD

15. Maandag 1 juni 08:30u Hugo Van Goidsenhoven

Pinkstermaandag : Schaffen DD

16. Zondag 7 juni 08:30u Bo Huberland

Huldenberg

17. Zondag 14 juni 08:30u Peter Storms

Gelrode DD

18. Zondag 21 juni 08:30u Erik Legrand

Beauvechain

19. Zondag 28 juni 08:30u Luc Van Goidsenhoven

Huldenberg

  Zondag 5 juli 08:30u  

Rock-Werchter : rit voor vrijwilligers, onderling af te spreken.

Deel 2

20. Zondag 12 juli 08:30u Charles Lebruyn

Hamme Mille

21. Zaterdag 18 juli 08:30u  

Kamprit !

21. Zondag 19 juli 08:30u  

Onderling af te spreken.

22. Zondag 26 juli 08:30u Danny Coppesmette

70 km: Veltem/Leefdaal/Blanden/Linden DD

23. Zondag 2 augustus 08:30u Paul Pardon

Boutersem

24. Zondag 9 augustus 08:30u Hugo Van Goidsenhoven

Tervuren

25. Zondag 16 augustus 08:30u Theo Imbrechts

Averbode

26. Zondag 23 augustus 08:30u Erik Legrand

Koers Werchter: Huldenberg DD

27. Zondag 30 augustus 08:30u Luk Vollon

Duffel

28. Zondag 6 september 08:30u Hans Empsen

Diest  

29. Zondag 13 september 08:30u Steven De Smet

Bierbeek DD

30. Zondag 20 september 08:30u  

“Van oosterwijck route”

  Zondag 27 september    

MTB – TBO