Ritten D-Ploeg

Ritten-kalender 2022    PLOEG : Dames

Geen   : gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg en vlak.

D         : meer dan de gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg (lange rit) & vlak.

DD       : gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg & heuvelachtig.

DDD    : meer dan de gewone afstand als gebruikelijk binnen de ploeg (lange rit) &

             heuvelachtig.

Deel 1

1.Zondag 6 maart09:00uJetteke Uytterhoeven

Ontvangst in “De Wissel” voor groepsfoto en ontbijt aangeboden door Pieter en Marleen Rit: rond werchter ……

2.Zaterdag 12 maart09:00uMartine L’enfant

DW-Tremlo-Haacht-Wespelaar-DW

3.Zaterdag 19 maart09:00uGerda De Haes

DW-Ramsel-DW

4.Zaterdag 26 maart09:00uDenis Buedts

DW-Wijgmaal-Leuven-DW

5.Zaterdag 2 april09:00uIngrid Verhaegen

DW-Rondom-Werchter-DW

6.Zaterdag 09 april09:00uChris Uytterhoeven

DW-Haacht-Boortmeerbeek-DW

7.Zaterdag 16 april09:00uBernadette Van De Velde

DW-Grootlo-Schiek-Tremelo-DW

8.Zaterdag 23 april09:00uJoanna Wagemans

DW-Keerbergen-DW

9.Zaterdag 30 april09:00uMartine Van Der Elst

DW-Kampenhout-DW

10.Dinsdag 10 mei19:00uMartine L’enfant

DW-Wezemaal-Gelrode-DW

11.Dinsdag 17 mei19:00uDenis Buedts

DW-Haacht-Wespelaar-DW

12.Dinsdag 24 mei19:00uJoanna Waegemans

DW-Langdorp-DW

13.Dinsdag 31 mei19:00uIngrid Verhaegen

DW-Heist-Goor-Pijpelheide-DW

14.Dinsdag 07 juni19:00uBernadette Van De Velde

DW-Rotselaar-Kessel.lo-DW

15.Dinsdag 14 juni19:00uChris Uytterhoeven

DW-Rock.Werchter.route.met.knooppunten-DW

16.Dinsdag 21 juni19:00uMartine Ver Elst

DW-Tildonk-Herent-Wijgmaal-DW

17.Dinsdag 28 juni19:00uFrancine Van De Velde

DW-Begijntjes.route-DW

Deel 2

18.Dinsdag 5 juli19:00uGerda De Haes

DW-Putte-Grasheide-DW

19.Dinsdag 12 juli19:00uJetteke Uytterhoeven

DW-Gelrode-Holsbeek-Kessel.lo-DW         

20.Dinsdag 19 juli19:00uMartine L’enfant

DW-RW.route-DW

21.Dinsdag 26 juli19:00uDenis Buedts

DW-Begijnendijk-Ramsel-Ourodenberg-DW

22.Dinsdag 2 augustus19:00uMartine Van Der Elst

DW-Verrassings.route-DW

23.Dinsdag 09 augustus19:00uChris Uytterhoeven

DW-Wijn-Bier.route-DW

24.Dinsdag 16 augustus19:00uFrancine Van De Velde

DW-Keerbergen-DW

25.Dinsdag 23 augustus19:00uBernadette Van De Velde

DW-Wespelaar-Boortmeerbeek-DW

 Zaterdag  27 augustus09:00uJetteke Uytterhoeven

DW-Sterrerit-DW

26.Zaterdag  03 september09:00uIngrid Verhaegen

DW-Verrassings.route-DW

27.Zaterdag 10 september09:00uGerda De Haes

DW-Hallaar-DW

28.Zondag 18 september08:30uJoanna Waegemans

“Van Oosterwyck route”